Zespół tańca cheerleaders Voltage Nasze występy

Zespół Voltage

Nasze występy

Nasze występy......

•     1 maja 2005 roku podczas GALI DISCO & CHEERLEADERS IV WIOSENNEGO TURNIEJU TAŃCA w Kielcach w kategorii wiekowej do lat 14 grupa VOLTAGE zdobyła I miejsce.

•  Podczas Mistrzostw Małopolski Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders w Sufczynie dnia 09.12.2005 roku zespół zdobył IVmiejsce.

•  Podczas Międzypowiatowego Przeglądu Form Artystycznych w Lisiej Górze 23.01.2006 roku zespół VOLTAGE został zakwalifikowany do grupy zespołów reprezentatywnych, które otrzymały zaproszenie do uświetniania uroczystości międzypowiatowych organizowanych przez Samorządowe Centrum Edukacji połączone z informacją promującą szkołę w środowisku.

•  Udział w Wiosennej Gali Tańca Przegląd Zespołów Tanecznych Krakowie dnia 29.04. 2006 roku.

• 1 maja 2006 roku podczas GALI DISCO & CHEERLEADERS V WIOSENNEGO TURNIEJU TAŃCA w Kielcach w kategorii wiekowej do lat 14 grupa VOLTAGE zdobyła II miejsce.

•  Na Mistrzostwach Małopolski Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders w Sufczynie w listopadzie 2006 roku zdobyły II MIEJSCE a także NAGRODĘ SPECJALNĄ ZA NAJLEPSZĄ CHOREOGRAFIĘ.

•  Przegląd Zespołów Tanecznych PASIKONIK w Mielcu listopad 2007.
  • 27 listopada 2007 roku obroniłyśmy tytuł V-ce MISTRZA MAŁOPOLSKI W TAŃCU CHEERLEADERS, podczas Mistrzostw Małopolski Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders w Limanowej.

Nagroda Publiczności podczas I Gminnego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Cheerleadeders w Bobrownikach Wielkich.

Sukcesy zespołu Voltage w roku szkolnym 2008/2009

V-ce mistrzostwo Małopolski Szkolnych Grup Tanecznych Cheerleaders - Limanowa 2008

I miejsce w Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych - Pałac Młodzieży w Tarnowie, maj 2009

IV miejsce w Międzypowiatowym Turnieju Zespołów Cheerleaders w Raciborowicach - 15 maja 2009 roku