Dla czytelników Regulamin biblioteki Dlaczego warto czytać? Aforyzmy o książkach Cała Polska czyta dzieciom Program: „Książki naszych marzeń” Nowe książki w bibliotece Realizacja „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020” PRIORYTET 3 Zabawy i quizy czytelnicze Realizacja „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025” PRIORYTET 3

Program: „Książki naszych marzeń”

W związku z udziałem naszej szkoły w Ogólnopolskim Programie: „Książki naszych marzeń” zakupione zostały do biblioteki szkolnej nowości z literatury dla dzieci i młodzieży. Jest wśród nich wiele popularnych serii obyczajowych, detektywistycznych i fantastyki. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą klikając na link: SP_ksiazki_polecane.pdf. Po kliknięciu na wybraną książkę przekierowani zostaniemy na stronę księgarni z dokładniejszym jej opisem. Można również zgłaszać kolejne propozycje książek do skrzynki znajdującej się w bibliotece szkolnej. Zapraszamy!

Podobny obraz